Nazywam się Maciej Słowiński, jestem architektem specjalizującym się w projektowaniu i aranżacji wnętrz. W 2006 roku ukończyłem studia na wydziale architektury Politechniki Łódzkiej i od tego czasu realizuję marzenia inwestorów prywatnych o własnej niepowtarzalnej przestrzeni do życia. Współpracuję również z instytucjami publicznymi, inwestorami komercyjnymi i biurami architektonicznymi, tworząc wnętrza składające się na miejską przestrzeń. Moje wybrane ważniejsze realizacje publiczne to, Muzeum Kanału "Dętka", Sala Kolumnowa Łódzkiego Domu Kultury, Scenografia Klub & Kawiarnia, Hotel & Spa **** Kasztel Uniejów. Równie ważne są dla mnie realizacje prywatne, cieszę się że jako projektant wnętrz mogę dzielić się z Państwem swoją pasją.

Atelier Słowiński to biuro w którym aktywnie uczestniczę w każdym etapie tworzenia projektu i w pełni kontroluję proces kreacji wnętrza. Zapewniam Ci wyjątkowy komfort współpracy gwarantujący indywidualne podejście i osobiste zaangażowanie przy każdej inwestycji. Dzięki profesjonalnej obsłudze, dobrej komunikacji oraz angażowaniu wyspecjalizowanych ekip remontowo-budowlanych, wnętrza projektowane dla Ciebie realizowane są zgodnie z założonym harmonogramem, mają zbilansowany budżet i są idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

projektant wnętrz Maciej Słowiński

projektant wnętrz 
mgr inż. arch. Maciej Słowiński

Referencje

dodaj referencję

To była bardzo dobra decyzja, aby zaprosić do współpracy p. Macieja. Do swojej pracy podchodzi z pasją, a przede wszystkim jest terminowy.
To miły, kontaktowy i profesjonalny człowiek. Świetny specjalista, który jest kreatywny i pomysłowy, potrafi znaleźć rozwiązanie dla najbardziej nietypowych zakątków w domu. Spotkaliśmy się z trafnym odbiorem naszych potrzeb. Pomógł w aranżacji i przy doborze kolorów ścian, mebli i detali. Jego ciekawe, praktyczne rozwiązania sprawiły, że bardzo dobrze czujemy się w naszym mieszkaniu.

Dziękujemy p. Maciejowi za cierpliwość, rozmowy, zrozumienie i wyrozumiałość.
Polecamy 🙂

Ewa i Krzysztof
Listopad, 2017

Pan Maciek zaprojektował nam i zrealizował wystrój całego mieszkania. Powstało wnętrze proste i bezpretensjonalne, ale jednocześnie pomysłowe i ciepłe. jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Maćkiem i polecamy ją wszystkim, którzy mają przed sobą trudne zadanie urządzenia wnętrza.

Anna i Włodek Płachcińscy
Lipiec, 2017

Serdecznie polecamy Pana Maćka. Dzięki jego pomysłowi udało nam się uzyskać dodatkowy pokój dla córki. Mieszkanie zmieniło całkowicie swój wygląd. Wchodząc do niego jesteśmy w zupełnie nowym miejscu 🙂
Zawsze służył pomocą i odbierał każdy telefon. Kupując płytki oraz drzwi był z nami w sklepie, dzięki czemu bez trudu udało nam się wybrać idealne wzory.
Na pewno jeszcze skorzystamy z jego pomysłów i pomocy.
Jeszcze raz dziekujemy!!! 🙂

Kasia
Kwiecień, 2017

Bez Pana Macieja nie zrealizowalibyśmy naszych marzeń o ciekawie zaaranżowanym mieszkaniu. Jego wizjonerstwo w połączeniu z doświadczeniem zamieniło mieszkanie w stanie deweloperskim w miejsce, którym zachwycają się nasi znajomi a my czujemy się w nim bardzo dobrze, Poza tym Pan Maciek najpierw rozmawia, słucha, poznaje a dopiero potem dopasowuje pomysły do oczekiwań klienta. Dlatego nie ma się poczucia, że projekt zupełnie do nas nie pasuje.
Gorąco polecamy !

Magda i Włodek Obraniak
Luty, 2017

Idealne odzwierciedlenie naszych pomysłów i przeniesienie ich w rzeczywistość. Wnętrze jest minimalistyczne, a zarazem ciepłe. Zachwyca swoją prostota i klasa. Kuchnia natomiast, jest kuchnia naszych marzeń! Bezproblemowo, profesjonalnie, z ogromnym zaangażowaniem – gorąco polecam Pana Macieja 🙂

Olga Lis
Czerwiec, 2016

Bardzo miła i fajna współpraca, zwłaszcza przy ciężkim charakterze inwestorki, która wszystko wie najlepiej :-). Maciek potrafi słuchać i podpowiada ciekawe rozwiązania, rozważa różne opcje, dopieszcza projekt i dopasowuje go do najbardziej wyszukanych zachcianek, dla niego nie ma rzeczy niemożliwych, zwraca uwagę na najmniejsze detale, które samemu można by przeoczyć, gorąco polecam :-).

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i z pomysłów Pana Macieja. Rzadko decydujemy się na taką usługę przekonani o tym, że poradzimy sobie sami, jednak własne pomysły plus współpraca z fachowcem w tej dziedzinie daje dużo lepsze rezultaty. Poza tym do pomieszczeń, do których nie miałam pomysłu otrzymałam niezwykle ciekawe rozwiązania projektowe. Polecam współpracę z tą firmą !

Projektant w naszej małej łazience umieścił wszystko to co chcieliśmy (…). Super współpraca, terminowo i bez komplikacji. Polecamy !

Michalina Ziębaczewska
Luty, 2016

Słowny, terminowy i pomysłowy architekt. Słucha klienta i wykonuje projekt z zaleceniami inwestora jednocześnie dodając praktyczne porady co warto zmienić by było bardziej wygodnie, ergonomicznie i by człowiek czuł się bardziej komfortowo we wnętrzu.

Piotr Wantkiewicz
Październik, 2015

Pan architekt Maciej Słowiński przygotował projekt kapitalnego remontu mojego mieszkania w Warszawie na Dolnym Mokotowie w stylu retro (lata 20-te – 30-te): zarówno szkice techniczne jak również wizualizacje. Pan Maciej jest dobrze przygotowanym merytorycznie i technicznie architektem, ma dużo cierpliwości do klienta i potrafi słuchać. Dzięki poradom i projektowi Pana Macieja nie musiałem być na co dzień z ekipą remontową, która miała szczegółowe wskazówki opisane w projekcie Pana Macieja. Obecnie cieszę się z funkcjonalnego i gustownie urządzonego domu, o czym słyszę również regularnie z ust znajomych i przyjaciół. Polecam Pana Macieja jako architekta wnętrz. Zapraszam Pana na kawę, jak będzie Pan w Warszawie.

Wiktor Dziemidziuk
Wrzesień, 2015

Ja jestem zadowolona :-).

Monika Szafranska
Styczeń, 2015

Pragnę podzielić się z Państwem pozytywną oceną pracy Pana Macieja.
Z uwagi na krótki okres od odebrania mieszkania (30 dni) musiałem zaprojektować i umeblować je zaczynając od stanu developerskiego. Dzięki Panu Maciejowi się to w pełni udało. Jego projekty i adaptacja wnętrz oraz doradztwo w doborze materiałów/osprzętu okazały się bezcenne. Śmiało polecam Atelier Słowiński wszystkim osobom które chcą fajnie zrobić swoje mieszkania.
Panie Macieju jeszcze raz dziękuję za pomoc pozdrawiam.

Jacek Bauer
Wrzesień, 2014

Pełen profesjonalizm. Maciej wysłuchał każdej osoby biorącej udział w projekcie STS na Euro i na podstawie zebranych informacji przygotował dokładnie to o co nam chodziło. Polecam.

Marcin Walczysko
Czerwiec, 2013

Remont z przebudową mieszkania robiony na odległość, bez obecności inwestora to niełatwe wyzwanie. Zdecydowałam oddelegować to zadanie Maćkowi – od projektu przez nadzór ekipy i budżetu, do umeblowania i wyposażenia. Maciek już na początku potrafił realistycznie określić budżet całego przedsięwzięcia. Zaproponował 2 różne projekty zaaranżowania wnętrza. Z perspektywy czasu widzę, ze były to przemyślane i praktyczne rozwiązania. Szczerze mówiąc, nawet żałuje, ze uparłam się przy niektórych swoich pomysłach zamiast po prostu zgodzić się całkowicie na jego propozycje. Rozsądnie rozplanował prace ekipy remontowej i dopilnował wykonania na imponującym poziomie. Przy ograniczonym budżecie potrafił wyszukiwać pomysłowe rozwiązania.
Zdecydowanie mogę potwierdzić, ze warto zaufać Maćkowi. Jego talent i doświadczenie to cenny atut a solidne podejście ułatwia współpracę z inwestorem. Jestem mu wdzięczna za udana współpracę, o której przypominam sobie za każdym razem, gdy ktoś, kto odwiedza moje mieszkanie po raz pierwszy mówi ” o jak tu ładnie”.

Joanna Baird
Październik, 2012

Dodaj swoją opinię

pole wymagane

Najlepiej sprawdza się imię i nazwisko
Adres email nie będzie widoczny na stronie.
Rekomendacja wygląda dobrze gdy ma długość 55 słów.
Jeśli chcesz możesz dodatkowo dodać link który potwierdzi referencję. Może być to np. Twój profil społecznościowy, strona firmowa albo strona inwestycji.